Ma 2018.12.14., péntek - Szilárda napja van.

Versenyeredmények



2016-2017. évi tanév


Elsősegélynyújtó Verseny eredményei
-2017-06-21-

Katasztrófavédelmi Verseny eredményei
-2017-06-21-

Bendegúz Tudásbajnokság 1
-2017-06-12-

Bendegúz Tudásbajnokság 2
-2017-06-12-

Bendegúz Tudásbajnokság 3
-2017-06-12-

Medve Szabadtéri Matematikai Csapatverseny
-2017-06-12-

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos Forduló
-2017-06-09-

NyelvÉsz Anyanyelvi Verseny
-2017-06-09-

Herman Ottó Természetismereti Verseny Eredménye
-2017-05-29-

Sport -és egészségnap eredményei
-2017-05-10-

Szavalóverseny eredménye
-2017-04-10-

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Körzeti fordulójának eredményei
3. évfolyam
1. hely (díjazott csapat), 189 pont - Gézengúzok: Barnóczky Vince Gellért, Csermely Vilmos, Paksa Csanád, Tóth Boglárka

2. hely (díjazott csapat), 185 pont - Csipet Csapat: Balázs Júlia, Opovszki Bence, Györke Emese, Lajti Anna

4. évfolyam
10. hely (170 pont) - Betűfalók: Madi Bálint, Sáránszki Noémi, Szijártó Betti, Vancs Jázmin

14. hely (165 pont) - Nyelvtörők: Lehota Julianna, Csermely Győző, Bagó Máté, Kardos Kinga

25. hely (134 pont) - Aranycsapat: Lupszki Martin, Dobai Rokkó, Darabos Zente, Elek Bálint

26. hely (126 pont) - Magyar tenger kalózai: Pál Boglárka, Jónás Eszter, Danyi Szabina, Varga Nóra


5. évfolyam
5. hely (díjazott csapat), 163 pont - Panda Banda: Csordás Ágota Dóra, Elek Tímea, Kádár Gabriella, Pénzes Viktória


6. évfolyam
10. hely (157 pont) - Tréfás négyes: Lajti Regina, Piroska Klaudia, Móritz Viktória, Korényi Fanni

32. hely (129 pont) - Nyelvzsenik: Lehota Noémi, Danyi Bianka, Ács Zsuzsanna Lilla, Pete Lilla

44. hely (113 pont) - Észbontók: Lovas Erika, Visnyóczki Noémi, Dari Tamás, Nagy Jázmin


7. évfolyam
3. hely (díjazott csapat), 151 pont - Bubi és társai: Benkő Anna Gréta, Fényes Gréta Aranka, Darabos Zsombor, Kováts Milán

19. hely (118 pont) - Szuper négyes: Lovas Nilla, Bereczki Enikő, Lakatos Réka, Major Eszter


8. évfolyam
22. hely, 118 pont - Partikulák: Kováts Péter Márk, Varga Bálint Tóbiás, Csurgai Eszter, Fekete Máté Károly

-2016-12-08-

Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen
Matematika
5. osztály - 15. Almási Ádám (22 indulóból)
6. osztály - 17. Pere József (21 indulóból)
7. osztály - 15. Lakatos Réka (20 indulóból)
8. osztály - 18. Csurgai Eszter (20 indulóból)

Történelem
6-7. osztály - 14. Major Eszter - Lehota Noémi Flóra (18 indulóból)

Bibliaismeret
3-4. osztály - 10. Pete Sára - Tóth Boglárka (19 indulóból)
5-6. osztály - 14. Danyi Bianka - Pete Lilla (18 indulóból)

Rajzverseny
3-4. osztály - 11. Kardos Kinga Napsugár (14 indulóból)
5-6. osztály - 15. Lajti Regina Rebeka (18 indulóból)
7-8. osztály - 15. Pusztai Loretta (19 indulóból)

Komplex tanulmányi verseny
2. osztály - 11. László Nóra - Kiss János Bendegúz (19 indulóból)

Komplex anyanyelvi verseny
3-4. osztály - 12. Barnóczky Vince Gellért - Darabos Zente - Sáránszki Noémi (18 indulóból)

Angol
5-6. osztály - 12. Ács Zsuzsanna Lilla - Móritz Viktória Boglárka (16 indulóból)
7-8. osztály - 14. Fekete Máté Károly - Varga Bálint Tóbiás (18 indulóból)

Komplex természettudományi verseny
7-8. osztály - 16. Kováts Péter Márk - Vári Bianka Bea (18 indulóból)

-2016-11-08-

Biciklis ügyességi verseny eredménye (2016. október 11.)
1-2. osztály
Fiúk
  1. Véber Viktor, 2.a
  2. Kiss János Bendegúz, 2.b
  3. Sörös Alex, 1.a

Lányok
  1. Kis Rebeka, 1.a
  2. Bódi Fruzsina, 1.b
  3. Balogh Réka, 2.a

3-4. osztály
Fiúk
  1. Wasylkovicz Sebők, 4.a
  2. Jakabfi Zoltán, 3.o.
  3. Rézics Attila, 3.o.
Lányok
  1. Nagy Evelin, 4.a
  2. Sáránszki Noémi, 4.a
  3. Kardos Kinga, 4.b
Felső tagozat
Fiúk
  1. Sztahó Dániel, 7.a
  2. Erdősi Martin, 7.b
  3. Hinterviser Tamás, 7.b
Lányok
  1. Telepák Enikő, 7.a
  2. Csordás Ágota, 5.a
  3. Nagy Jázmin, 6.o.
-2016-10-27-

"Iskolám szeretlek" vetélkedő eredményei (2016. október 13.)
Alsó tagozat
  1. 4.b
    3.o.
  2. 4.a
    1.a
  3. 1.b
    2.a
    2.b
Felső tagozat
  1. 6.o.
  2. 8.o.
    7.a
  3. 7.b
-2016-10-27-

Atlétika verseny eredménye
1. évfolyam
Fiúk
  1. Bodnár Csaba, 1a
  2. Kókai Zsombor, 1.b
  3. Radnai Gergely, 1.b
Lányok
  1. Kardulecz Zsófia, 1.a
  2. Darabos Sarolta, 1.a
  3. Bán Dorina, 1.a
2. évfolyam
Fiúk
  1. Csonka Noel, 2.b
  2. Szabó Zádor, 2.a
  3. Tölgyesi Alex, 2.a
Lányok
  1. Brindza Szibilla, 2.b
  2. Balogh Réka, 2.a
  3. Imre Villő, 2.a
3.évfolyam
Fiúk
  1. Csermely Vilmos
  2. Barnóczky Vince
  3. Pángyánszki Dániel
Lányok
  1. Lajti Anna
  2. Punyi Antónia
  3. Jónás Kitti
4.évfolyam
Fiúk
  1. Csermely Győző, 4.b
  2. Wasylkovicz Sebők, 4.a
  3. Darvai Róbert, 4.a
Lányok
  1. Vancs Jázmin, 4.a
  2. Sáránszki Noémi, 4.a
  3. Balázs Mónika, 4.b
5.évfolyam
Fiúk
  1. Csonka Gergő, 5.a
  2. Brindza Csaba, 5.b
  3. Bencés Zsombor, 5.a
Lányok
  1. Sill Bernadett, 5.b
  2. Csordás Ágota, 5.a
  3. Machács Nóra, 5.b
6. évfolyam
Fiúk
  1. Pere József
  2. Jónás László
  3. Vincze Márton
Lányok
  1. Piroska Klaudia
  2. Móritz Viktória
  3. Danyi Bianka
7. évfolyam
Fiúk
  1. Erdősi Marcell, 7.b
  2. Pataky Szabolcs, 7.b
  3. Kardulecz Viktor, 7.a
Lányok
  1. Talpas Alexandra, 7.b
  2. Demeter Mónika, 7.b
  3. Hegedűs Erika, 7.b
8. évfolyam
Fiúk
  1. Pap István, 7.a
  2. Ötvös Mátyás, 8.o.
  3. Sörös Mihály, 8.o.
-2016-10-22-

Bolyai matek eredmények
3. évfolyam
65 csapatból
19. hely Csipet csapat Balázs Júlia
Beck Ádám
Györke Emese
Lajti Anna Sára
106 pont
52. hely Gézengúzok Barnóczky Vince Gellért
Csermely Vilmos
Pete Sára
Tóth Boglárka
85 pont

4. évfolyam
59 csapatból
23. hely Kis Matekosok Darabos Zente
Csermely Győző
Lehota Júlia
Kardos Kinga
98 pont
26. hely Matekfalók Dari Gábor
Puskás Léda
Sáránszki Noémi
Szíjártó Betti
96 pont
27. hely Páros Számok Bagó Máté
Kókai Levente
Lupszki Martin
Pál Boglárka
95 pont

5. évfolyam
100 csapatból
24. hely Ági & The Bad Boys Bencés Zsombor
Csordás Ágota Dóra
Jónás Bence
Pénzes Márton
119 pont
69. hely Winners Kardos Gyula
Machács Nóra
Móritz Gergely Gábor
Sill Tamás
95 pont

6. évfolyam
80 csapatból
29. hely Észlények Dari Tamás
Györke Csaba
Jónás László
Visnyóczki Noémi
97 pont
74. hely Csak Lányok Korényi Fanni
Lajti Regina
Lehota Noémi
Piroska Klaudia
66 pont

7. évfolyam
57 csapatból
52. hely 3+1 Benkő Anna Gréta
Darabos Zsombor
Fényes Gréta Aranka
Lakatos Réka
74 pont

8. évfolyam
53 csapatból
42. hely Várszegi Csurpusz Csurgai Eszter
Pusztai Loretta
Szegedi Boglárka
Vári Bianka Bea
85 pont
-2016-10-22-


  Hírek az oktatás világából
  (Forrás: https://www.oktatas.hu)

Cím: 2217 Gomba, Iskola u. 2.         Tel./Fax.: (29) 433-261         E-mail: iskola@gomba.hu         OM azon.: 200482