Ma 2018.12.14., péntek - Szilárda napja van.

Versenyeredmények



2012-2013. évi tanév


Országos döntők eredményei
Bendegúz Nyelvész Verseny országos döntő

Elek Attila 3. oszt. 15. hely
Lakatos Csilla 5. oszt. 25. hely


Matek Guru Országos Matematika Csapatverseny országos döntő (3 napos Nyíregyháza)

I. helyezés
Gézengúzok 3.a:
Béres Eszter
Csákó András
Elek Attila
Fényes Gréta


V. helyezés
Okos négyes 3.b:
Benkő Anna
Csordás Bertold
Lajti Levente


Heted Hét Határ Legjobb Kis Matematikusa országos döntő:

Elek Attila 3.a 7. helyezés (67 versenyző közül)

-2013-06-27-

Az Apáczai Kiadó és a Szivárvány gyermeklap által hirdetett Természetismeret tanulmányi verseny országos döntőjén
1. évfolyam
- Csordás Ágota Dóra 1.a osztályos tanuló 20. helyezést ért el.

3.évfolyam
- Lovas Nilla 3.b osztályos tanuló részt vett.


Kis nyelvész országos tanulmányi versenyén

3. évfolyam
- Lajti Levente 3.b osztályos tanuló 9. helyezést ért el.

-2013-06-05-

Beszámoló az MSOSZ integrált görkorcsolya versenyén való szereplésről, valamint a 2013. évi Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpiai Döntőjéről
A beszámolók ide kattintva olvashatók! (pdf)

A versenyekről készült képeket a galériában lehet megtekinteni.

-2013-05-28-

Herman Ottó Természetismereti Verseny országos forduló
Lehota Eszter 6.osztályos tanuló 7. helyezés,
Wasylkovicz Kincső 6.osztályos tanuló 8. helyezés

-2013-05-28-

Versenyek és eredmények összefoglaló
Az alábbi hivatkozásra kattintva megtekinthetők az elmúlt időszak különböző versenyei és az elért eredmények:

Versenyek és eredmények összefoglaló (pdf)

-2013-05-23-

Bolyai Anyanyelvi Verseny Országos forduló
8. hely
Béres Boglárka 5.b
Hermann András 5.b
Lakatos Csilla 5.b
Pásztor Hanga 5.b

Iskolai szavalóverseny

1-2. osztályosok

1.hely Danyi Bianka 2.a
2.hely Bunford Zsombor 2.a
3.hely Sill Bernadett 1.b

3-4. osztályosok

1.hely Szegedi Boglárka 4.a
2.hely Hegedűs Erika 3.b
3.hely Fényes Gréta 3.a

felső tagozatosok

1.hely Pásztor Hanga 5.b
2.hely Györke Szabolcs 5.a
3.hely Molnár Máté 7.a

Országos Bendegúz Verseny Olvasás Szövegértés

Pásztor Hanga 5.b 3.helyezés.
-2013-05-13-

A Fáy-hét (2012.okt. 24-27.) keretén belül megrendezett vetélkedők és pályázatok eredményei
Művészeti vetélkedő

I. Halloween tökök
I. Villám macskák
II. Szőlőlé csapat
III. Katica csapat


Iskolám, Szeretlek! vetélkedő

1-2. évfolyam

I. Ló csapat 1.b : Csordás Larissza, Csörgics Barbara, Fehér Szabina, Fodor Bianka, Tőzsér Barbara

II. Ezüst Delfinek csapata 2.b: Korényi Fanni,Lajti Regina,Móritz Viktória, Ötvös Eszter, Pere József

III. Mennydörgés csapat 2.a: Galambos Ádám, Jónás László, Kocsi Kiara, Lehota Noémi, Szelei Ferenc

IV. Napsugár csapat 2.b: Gubek Noémi, Jónás Norbrt, Józsi Bernadett, Nagy József, Piroska Klaudia


3-4. évfolyam

I. 4.b osztály csapata :Antal Bence, Farkas Márk, Kondor Dániel, Pap István, Telepák Ferenc

II. 4.a osztály csapata : Gáspár Nadin, Fekete Máté, Szegedi Boglárka, Szombati Bianka, Vári Bianka

III. 3.a osztály csapata: Darabos Zsombor, Fényes Gréta, Lakatos Réka, Major Eszter, Zákó Dorina


5-8. évfolyam

I. Barna csapat 5.b: Béres Boglárka, Kovács Szilvia, Oláh Szabolcs, Pásztor Hanga, Pécsi Bence

II. Rózsaszín csapat 6.o. : Bagó Dóra, Lehota Eszter, Lehota Csenge, Lendvay Anna, Nagy Patrik

III. Zöld csapat 7.a : Hampel Kiara, Molnár Máté, Pete Marcell, Varga Vivien


Meseíró pályázat

I. Pásztor Hanga 5.b
II. Lajti Levente 3.b
III. Fényes Gréta 3.a


Rajzpályázat

I. Csordás Ágota 1.a
II. Szegedi Boglárka
III. Ábrahám Boglárka és Kereszturi Dalma


Református Iskolák Országos Versenye, Debrecen


Matematika

Lakatos Csilla 5.b 26 indulóból 1. helyezés

Lehota Eszter 6.o. 25 indulóból 5. helyezés

Molnár Máté 7.a 21 indulóból 12.helyezés

Ordasi Richárd 8.o. 24 indulóból 11. helyezés


Biológia

Varró Dóra 8.o. 17 indulóból 4.

Smid Brigitta 8.o. 17 indulóból 6.


Mesék Világa

2.b osztály csapata 28 indulóból 16.helyezés Györke Csaba, Korényi Fanni, Lajti Regina


Komplex tanulmányi verseny 27 indulóból 9.helyezés csapattagok:

Elek Attila 3.a
Maczkó Bálint 4.a
Varga Bálint 4.b


Műveltségi verseny 5-8. osztály 11 indulóból 6. helyezés

Pásztor Hanga 5.b
Lehota Csenge 6.o.
Vancs Vivien 7.a
Nagy Barbara 8.o.


Bibliaismereti verseny

Szegedi Boglárka , Gáspár Nadin 4.a 24 indulóból 9. helyezés

Kovács Szilvia, Tamás Domán 5.b 23 indulóból 1. helyezés


Rajz

3-4. évf. Trepka Viktória
5-6. évf. Borzsák Boglárka
7-8. évf. Dobrovenszki Fanni ? Kőrösi-Fehér Dorottya


Városismereti vetélkedő 1. helyezés

Lakatos Csilla 5.b
Pásztor Hanga 5.b
Lehota Eszter 6.o.
Vancs Vivien 7.a
Kőrösi-Fehér Dorottya 8.o.


Letölthető változatért kattintson ide!

A Debrecenben rendezett, Református Iskolák Országos Versényről készült képeket a galériában lehet megtekinteni.

-2012-11-20-

Beszámoló az MSOSZ integrált görkorcsolya versenyén való szereplésről
A gombai Fáy András Református Általános Iskola nyolc tanulóval vett részt a Magyar Speciális Olimpiai Szövetség Integrált, Regionális Görkorcsolya Versenyén, 2012.október 12-én.
A Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és EGYMI szervezte versenyen gyermekeink szép egyéni eredményeket értek el. 10 első, 7 második, 5 harmadik, és 2 negyedik helyezéssel tértünk haza Budapestről.
A versenyről készült képeket a galériában lehet megtekinteni.

-2012-10-20-


  Hírek az oktatás világából
  (Forrás: https://www.oktatas.hu)

Cím: 2217 Gomba, Iskola u. 2.         Tel./Fax.: (29) 433-261         E-mail: iskola@gomba.hu         OM azon.: 200482