Ma 2018.12.14., péntek - Szilárda napja van.

Versenyeredmények



2013-2014. évi tanév


"TEKI-TOTÓ" és TITOK Tanulmányi Versenyek
A "TEKI-TOTÓ" Országos Levelező Tanulmányi Versenyen
matematika tantárgyból Lajti Regina 3.b osztályos tanuló arany fokozatot ért el.

TITOK Tanulmányi Versenyek:
  • Kálti Márk Történelem Verseny:
    Balázs Mihály 5.a osztályos tanuló országos döntőbe jutott
  • London Bridge Angol Verseny:
    Pásztor Hanga 6.b osztályos tanuló országos döntő III. helyezés
  • Herman Ottó Természetismeret Verseny:
    Pécsi Richárd 6.b osztályos tanuló országos döntő III. helyezés

  • TITOK Angol Levelező Csapatverseny:
    • 4. évfolyam
        5. helyezés 99%
      • Csákó András 4.a
      • Darabos Zsombor 4.a
      • Elek Attila 4.a
      • Lajti Levente 4.b

        6. helyezés 98,7%
      • Béres Eszter 4.a
      • Fényes Gréta 4.a

        21. helyezés 94,9%
      • Benkő Anna 4.b
      • Demeter Mónika 4.b
      • Hegedűs Erika 4.b

        34. helyezés 90,4%
      • Major Eszter 4.a
      • Szőcs Melinda 4.a

    • 5. évfolyam
        29. helyezés 93,4%
      • Balázs Mihály 5.a
      • Maczkó Bálint 5.a
      • Szijártó Vanessza 5.a
      • Lajti Levente 4.b

        31. helyezés 93%
      • Székely Viviána 5.a
      • Szegedi Boglárka 5.a
      • Varga Bálint 5.b

    • 6. évfolyam
        6. helyezés 98,9%
      • Pásztor Hanga 6.b
      • Lakatos Csilla 6.b
      • Pásztor Mátyás 5.b

        55. helyezés 80,3%
      • Herman András 6.b
      • Leskó Péter 6.b

        65. helyezés 76,5%
      • Pécsi Bence 6.b
      • Pécsi Richárd 6.b
      • Tamás Domán 6.b

    • 7. évfolyam
        22. helyezés 95,2%
      • Lehota Csenge 7.o.
      • Pusztai Laura 7.o.
      • Teleki Judit 7.o.
      • Wasylkovicz Kincső 7.o.

        27. helyezés 94%
      • Bagó Dóra 7.o.
      • Lovas Dániel 7.o.
      • Nagy Patrik 7.o.
      • Szloboda Bianka 7.o.
-2014-06-02-

Tudásbajnokság Országos Döntő
Pásztor Hanga 6. b osztályos tanuló irodalom tantárgyból
I. helyezést ért el.




Elek Attila 4. a osztályos tanuló matematika tantárgyból
II. helyezést ért el.



G R A T U L Á L U N K !

-2014-05-28-

Eredmények 2014. május
Vakond Vágta Matematika Csapatverseny
Megyei Forduló


4. oszt. 1. helyezés
  • Béres Eszter 4.a
  • Csákó András 4.a
  • Elek Attila 4.a
  • Fényes Gréta 4.a
6. oszt. 1. helyezés
  • Pásztor Hanga 6.b
  • Lakatos Csilla 6.b
  • Pécsi Bence 6.b
  • Tamás Domán 6.b
Országos Döntő- Nyíregyháza
  • 6. osztály: 3. helyezés
  • 4. osztály: 2. helyezés


"Míg megnövök" Akkreditált Kiváló Tehetségpont által szervezett
Matematika Csapatverseny Megyei forduló


Gézengúzok: 1. helyezés
  • Csákó András 4.a
  • Darabos Zsombor 4.a
  • Elek Attila 4.a
  • Fényes Gréta 4.a
6. b osztály: 3. helyezés
  • Lakatos Csilla
  • Pécsi Bence
  • Pécsi Richárd
  • Tamás Domán


Tudásbajnokság- Megyei döntő

  • Elek Tímea 2.a
    • Anyanyelv 19. hely
    • Matematika 90. hely
  • Móritz Gergely 2.b
    • Irodalom, szövegértés 6. hely
  • Benkő Anna 4.b
    • Anyanyelv 8. hely
  • Csákó András 4.a
    • Matematika 11. hely
  • Darabos Zsombor 4.a
    • Anyanyelv 36. hely
    • Matematika 20. hely
  • Elek Attila 4.a
    • Anyanyelv 2. hely
    • Matematika 1. hely Országos döntős
  • Fényes Gréta 4.a
    • Környezetismeret 20. hely
  • Major Eszter 4.a
    • Anyanyelv 38. hely
  • Pásztor Hanga 6.b
    • Irodalom 1. hely Országos döntős


Szivárvány Levelezős Tanulmányi Verseny Országos döntőbe jutottak

  • Kardos Kinga 1.b osztályos tanuló, természetismeret tantárgyból
  • Lajti Regina 3.b osztályos tanuló
    • Természetismeret tantárgyból
    • Nyelvtan tantárgyból 6.helyezés
  • Csordás Bertold 4.b osztályos tanuló Matematika tantárgyból 29. helyezés
  • Lajti Levente 4.b osztályos tanuló Kisnyelvész országos döntő 22. helyezés
-2014-05-19-

Református Középiskolák és Általános Iskolák Országos Kispályás Floorball Bajnoksága
A 2014 március 7-én megrendezett Országos Bajnokság eredményei:

Lány középiskolás korosztály
  1. Kecskeméti Református Gimnázium
  2. Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola (12. évfolyamos tanulói)
  3. Fáy András Református Általános Iskola és AMI
    (Angyal Veronika 6.a, Kolompár Viktória 8.a, Kovács Szilvia 6.b, Radnai Anita 7.o, Tóth Henrietta 8.a)


Fiú általános iskolás korosztály
  1. Kecskeméti Református Általános Iskola
  2. Lónyai Utcai Református Gimnázium és Kollégium (IV. korcsoportos tanulói)
  3. Fáy András Református Általános Iskola és AMI
    (Dobrovenszki Dániel 7.o, Gundel Gábor 5.b, Kiss Benjamin 8.a, Sörös József 6.b)

Gratulálunk a szép eredményhez!
-2014-04-07-

A "Márciusi ifjak" c. rajzpályázat eredménye
1. évfolyam
  1. Wasylkovicz Sebők 1.a
  2. Sáránszki Noémi 1.a
  3. Vancs Jázmin 1.a
2-3. évfolyam
  1. Balázs Levente 3.a
  2. Csordás Ágota 2.a
  3. Sill Tamás 2.b
5-8. évfolyam
  1. Gáspár Nadin 5.a
  2. Dóra Zoltán 6.a
  3. Szegedi Boglárka 5.a
  4. Vári Bianka 5.a
Különdíjat kaptak:

Paulovics Ottó 1.a
Trepka Viktória 5.a
-2014-04-01-

Zrínyi Ilona Matematika Verseny
A Zrínyi Ilona Matematika Versenyen,
2014. február 21-én, iskolánk 19 tanulója vett részt.

3.évfolyam 520 versenyzőből:
  • Nagy József 3.b
  • Pere József 3.b      42. hely
4. évfolyam 534 versenyzőből:
  • Benkő Anna 4.b
  • Csákó András 4.a
  • Csordás Bertold 4.b         112. hely
  • Darabos Zsombor 4.a         46. hely
  • Elek Attila 4.a                     13. hely
  • Fényes Gréta 4.a                 44. hely
  • Lajti Levente 4.b                120. hely
  • Lakatos Réka 4.a                 10. hely
  • Soós Szilvia 4.a
  • Szőcs Melinda 4.a
  • Zákó Dorina 4.a
6. évfolyam 408 versenyzőből:
  • Lakatos Csilla 6.b        9. hely
  • Tamás Domán 6.b      97. hely
7.évfolyam 334 versenyzőből:
  • Lovas Dániel      32. hely
  • Nagy Patrik        72. hely
  • Szloboda Bianka
  • Wasylkovicz Kincső
-2014-03-25-

Bendegúz NyelvÉSZ Verseny Megyei 1. forduló
A Bendegúz NyelvÉSZ Verseny Megyei 1. fordulóján,
2014.február 13-án, iskolánkban 42 tanuló vett részt.

1. évfolyam:186 versenyzőből
Csermely Győző 1.b46. hely
Pere Dániel 1.b121. hely

2. évfolyam:363 versenyzőből
Almási Ádám 2.b 
Béres Sára 2.a 
Csordás Ágota 2.a52. hely
Elek Tímea 2.a 
Jónás Bence 2.a 
Kádár Gabriella 2.a81. hely
Kardos Gyula 2.b 
Pénzes Viktória 2.a104. hely
Sill Bernadett 2.b 
Sill Tamás 2.b 

3. évfolyam:395 versenyzőből
Ács Zsuzsanna Lilla 3.a 
Györke Csaba 3.b 
Lajti Regina 3.b39. hely
Lehota Noémi 3.a115. hely
Lovas Erika 3.a 
Pere József 3.b145. hely
Piroska Klaudia 3.b56. hely
Visnyóczki Noémi 3.a 

4. évfolyam:412 versenyzőből
Bereczki Enikő 4.a4. hely Megyei döntős
Béres Eszter 4.a9. hely Megyei döntős
Csákó András 4.a12. hely
Elek Attila 4.a4. hely Megyei döntős
Fényes Gréta 4.a18. hely
Lajti Levente 4.b89. hely
Lakatos Réka 4.a54. hely
Major Eszter 4.a56. hely

5. évfolyam:278 versenyzőből
Gáspár Nadin 5.a70. hely
Pásztor Mátyás 5.b51. hely
Szegedi Boglárka 5.a53. hely
Vári Bianka 5.a34. hely

6. évfolyam:302 versenyzőből
Lakatos Csilla 6.b20. hely
Pásztor Hanga 6.b42. hely

7. évfolyam:298 versenyzőből
Bagó Dóra81. hely
Lehota Csenge70. hely
Lendvay Anna57. hely
Lovas Dániel32. hely Megyei döntős
Nagy Patrik43. hely
Szloboda Bianka30. hely Megyei döntős
Teleki Judit88. hely
Wasylkovicz Kincső54. hely

-2014-03-25-

HÓDítsd meg a biteket
Informatikai és számítógép-készség verseny
5-8.osztály


Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatika Karának T@T Laborja és a Neumann János Számítógéptudományi Társaság Közoktatási Szakosztályának szervezésében került megrendezésre a HÓDítsd meg a biteket elnevezésű informatikai és számítógép-készség verseny (International Contest on Informatics and Computer Fluency).

Az első versenyt 2004-ben rendezték Litvániában, melyhez 2006-ban több ország is csatlakozott: Németország, Észtország, Lengyelország és Hollandia. 2007-ben Lettország, Ausztria és Szlovákia, 2008-ban pedig Ukrajna és Csehország is megrendezte első versenyét. Azóta csatlakozott: Olaszország (2009.), Finnország és Svájc (2010). 2011-ben Ciprussal, Szlovéniával, Bulgáriával, Kanadával, Japánnal, Oroszországgal és Izraellel, Magyarország is belépett a szervezők körébe.


A részletes beszámóló ide katintva olvasható (pdf).
-2013-12-19-

Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye - Debrecen
2013. október 25.

Matematika
18 csapat
2. oszt.Csordás Ágota 2.a
Pénzes Márton 2.a
17. hely
Matematika
17 fő
5. oszt.Balázs Mihály 5.a8. hely
Matematika
22 fő
6.oszt.Lakatos Csilla 6.b1. hely
Matematika
16 fő
7. oszt.Lovas Dániel 7.o.7. hely
Matematika
19 fő
8. oszt.Molnár Máté 8.a10. hely
Biológia prezentációs verseny
20 fő
8.oszt.Vancs Vivien 8.a11. hely
Informatika
12 fő
8. oszt.Páczi László 8.b8. hely
Komplex tanulmányi verseny (matek-magyar-környezet)
19 csapat
3-4. oszt.Elek Attila 4.a
Fényes Gréta 4.a
Korényi Fanni 3.b
5. hely
Műveltségi vetélkedő
12 csapat
6-7-8. oszt.Pásztor Hanga 6.b
Lehota Csenge 7.o.
Török Dóra 8.a
7. hely
Bibliaismereti verseny
21 csapat
3-4. oszt.Béres Eszter 4.a
Major Eszter 4.a
5. hely
Bibliaismereti verseny
20 csapat
5-6. oszt.Kovács Szilvia 6.b
Tamás Domán 6.b
2. hely
Angol nyelv
17 csapat
5-6. oszt.Pécsi Richárd 6.b
Leskó Péter 6.b
12. hely
Angol nyelv
20 csapat
7-8. oszt.Macza Alexa 8.a
Wasylkovicz Kincső 7.o.
17. hely
Rajz3-4. oszt.Nagy Jázmin 3.a 
Rajz5-6. oszt.Trepka Viktória 5.a 
Rajz7-8. oszt.Pusztai Laura 7.oszt. 
-2013-12-02-

MSOSZ Integrált Gyorsasági Görkorcsolyaversenyén iskolánk tanulói az alábbi eredményt érték el
Név
100 méter
300/500m
helyezés
+ (divízió)
váltó
2x100m
váltó
4x100m
Bunford Zsombor
(3. A)
I. hely
(4)
III. hely
(2)
-
csapata kizárva, szabálytalan váltás miatt
Kolompár Viktória
(8. B)
I. hely
(2)
I. hely
(2)
-
IV. hely
(1)
Kovács Szilvia
(6. B)
I. hely
(1)
II. hely
(1)
-
I. hely
(1)
Kőrösi-Fehér Nándor
(3. A)
III. hely
(2)
II. hely
(3)
I. hely
(1)
csapata kizárva, mivel társa nem ért célba
Márkus Regina
(7. o)
II. hely
(3)
II. hely
(2)
-
III. hely
(1)
Szabó Dorina Kitti
(5. A)
I. hely
(4)
III. hely
(3)
-
II. hely
(1)


A versenyről az alábbi linken olvashatnak még:

http://specialolympics.hu/portal/2013/10/gorkori-sok-velemennyel/

-2013-11-29-

Bolyai Matematika Csapatverseny Körzeti Forduló
2013. október 11.
3.évf. (97 csapat)
  • Okosok 83.hely
    • Bunford Zsombor 3.a
    • Lehota Noémi 3.a
    • Lovas Erika 3.a
    • Szelei Ferenc 3.a
4.évf. (100 csapat)
  • Csipet csapat 14.hely
    • Bereczki Enikő 4.a
    • Béres Eszter 4.a
    • Lakatos Réka 4.a
    • Major Eszter 4.a

  • Gézengúzok 3.hely
    • Csákó András 4.a
    • Darabos Zsombor 4.a
    • Elek Attila 4.a
    • Fényes Gréta 4.a

  • Számokosok 11.hely
    • Benkő Anna 4.b
    • Csordás Bertold 4.b
    • Lajti Levente 4.b
    • Radnai Henrietta 4.b
5.évf. (120 csapat)
  • 4 ÁSZ 94.hely
    • Balázs Mihály 5.a
    • Fekete Máté 5.a
    • Maczkó Bálint 5.a
    • Vári Bianka 5.a

  • Ricsajok 103.hely
    • Gáspár Nadin 5.a
    • Szegedi Boglárka 5.a
    • Székely Viviána 5.a
    • Szijártó Vanessza 5.a

  • 2X2 néha öt 116.hely
    • Gundel Gábor 5.b
    • Pásztor Mátyás 5.b
    • Pusztai Loretta 5.b
    • Varga Bálint 5.b
6.évf. (126 csapat)
  • Kocka 4 42.hely
    • Dóra Zoltán 6.a
    • Hermann András 6.b
    • Leskó Péter 6.b
    • Tőzsér Krisztián 6.a

  • Kockák 4.hely
    • Lakatos Csilla 6.b
    • Pécsi Bence 6.b
    • Pécsi Richárd 6.b
    • Tamás Domán 6.b
7.évf. (77 csapat)
  • Okosokk 25.hely
    • Bagó Dóra 7.o.
    • Lovas Dániel 7.o.
    • Nagy Patrik 7.o.
    • Wasylkovicz Kincső 7.o.
8.évf. (63 csapat)
  • Számtörők 46.hely
    • Macza Alexa 8.a
    • Török Dóra 8.a
    • Vancs Vivien 8.a
    • Varga Vivien 8.a
Ünnepélyes eredményhirdetésre behívott csapatok:
4.a Gézengúzok
6.b Kockák


Az Országos döntőbe jutott a 4.a Gézengúzok csapata, melynek időpontja 2013. november 23.

-2013-11-28-

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Körzeti Forduló
3.évf. (54 csapat)
  • Szupercsapat 46.hely
    • Ács Zsuzsanna 3.a
    • Lehota Noémi 3.a
    • Kocsi Kiara 3.a
    • Visnyóczki Noémi 3.a

  • Tökmagok 5.hely
    • Györke Csaba 3.b
    • Korényi Fanni 3.b
    • Lajti Regina 3.b
    • Piroska Klaudia 3.b
4.évf. (63 csapat)
  • Csipet csapat 49.hely
    • Bereczki Enikő 4.a
    • Béres Eszter 4.a
    • Lakatos Réka 4.a
    • Major Eszter 4.a

  • Gézengúzok 5.hely
    • Csákó András 4.a
    • Darabos Zsombor 4.a
    • Elek Attila 4.a
    • Fényes Gréta 4.a

  • Nyelvtanászok 47.hely
    • Benkő Anna 4.b
    • Csordás Bertold 4.b
    • Lajti Levente 4.b
    • Radnai Henrietta 4.b
5.évf. (62 csapat)
  • Ricsajok 47.hely
    • Gáspár Nadin 5.a
    • Szegedi Boglárka 5.a
    • Szijártó Vanessza 5.a
    • Vári Bianka 5.a

  • Magyarázók 58.hely
    • Gundel Gábor 5.b
    • Szűcs Renáta 5.b
    • Pusztai Loretta 5.b
    • Varga Bálint 5.b
6.évf. (60 csapat)
  • Magyar Kockák 40.hely
    • Kovács Szilvia 6.b
    • Leskó Péter 6.b
    • Pécsi Bence 6.b
    • Tamás Domán 6.b

  • Szószátyárok 1.hely
    • Béres Boglárka 6.b
    • Hermann András 6.b
    • Lakatos Csilla 6.b
    • Pásztor Hanga 6.b
7.évf. (38 csapat)
  • Nyelvtanbombák 17.hely
    • Nagy Patrik 7.o.
    • Lendvay Anna 7.o.
    • Szloboda Bianka 7.o.
    • Teleki Judit 7.o.

  • Nyelvtörők 18.hely
    • Bagó Dóra 7.o.
    • Lovas Dániel 7.o.
    • Lehota Csenge 7.o.
    • Wasylkovicz Kincső 7.o.
8.évf. (39 csapat)
  • Nyelvelők 2 32.hely
    • Macza Alexa 8.a
    • Török Dóra 8.a
    • Vancs Vivien 8.a
    • Varga Vivien 8.a
Az országos döntőbe jutott a Szószátyárok csapata, melynek időpontja 2013. december 07.

-2013-11-25-


  Hírek az oktatás világából
  (Forrás: https://www.oktatas.hu)

Cím: 2217 Gomba, Iskola u. 2.         Tel./Fax.: (29) 433-261         E-mail: iskola@gomba.hu         OM azon.: 200482