Ma 2018.12.14., péntek - Szilárda napja van.

Versenyeredmények



2014-2015. évi tanév


Osztályok közötti focibajnokság eredményei - 2015. június 2.
1-2. évfolyam

I. 1. b osztály
II. 2.a, 2.b osztályok
III. 1.a osztály

3-4. évfolyam

I. 3.a osztály
II. 4. osztály
III. 3.b osztály

5-6. évfolyam

I. 6.b osztály
II. 5.b osztály
III. 5.a osztály
IV.: 6.a osztály

7-8. évfolyam

I. 8. osztály
II. 7.a osztály
III. 7.b osztály

Gratulálunk!

-2015-06-03-

Tudásbajnokság országos döntő eredményei
A Tudásbajnokság országos döntőjén

Elek Attila, 5.a osztályos tanulónk
matematikából I. helyezést ért el!


Csermely Vilmos, 1.a - matematika 11. helyezés

Tóth Boglárka, 1.a - matematika 17. helyezés

Szívből gratulálunk az elért eredményekhez, köszönjük a felkészítő tanárok munkáját!
-2015-06-02-

Tudásbajnokság Megyei Döntő eredményei - 2015. április 17.
Elek Attila, 5. a - Matematika 1. hely, országos döntős
Csermely Vilmos, 1.a - Matematika 2. hely, országos döntős
Tóth Boglárka, 1.a - Matematika 4. hely, országos döntős

Elek Attila, 5.a - Anyanyelv 3. hely
Fényes Gréta Aranka, 5.a - Anyanyelv 4. hely
Barnóczky Vince Gellért, 1.a - Matematika 7. hely
Jónás Bence, 3.a - Matematika 7. hely
Gábor Zita, 1.a - Matematika 9. hely
Balázs Mihály, 6.a - Történelem 12. hely

Szeretettel gratulálunk az elért eredményekhez!

Köszönjük a részvételt az itt fel nem sorolt tanulóknak is!
-2015-05-26-

Futóverseny eredményei, 2015. május 9.
Óvodások
1. Sulán Dávid
2. Kiss János Bendegúz
3. Imre Villő

1-2. osztály

Fiúk
1. Pete Dominik, 2.a
2. Nagy Zoltán, 2.b
3. Darvai Róbert, 2.a

Lányok
1. Sáránszki Noémi, 2a
2. Nagy Evelin, 2.a
3. Csonka Norina 1.a

3-4. osztály

Fiúk
1. Bencés Zsombor, 3.a
2. Pángyánszki Szabolcs, 3.a
3. Móritz Gergely, 3.b

Lányok
1. Varga Noémi, 3.a
2. Móritz Viktória, 4.o.
3. Sill Bernadett, 3.b

5-6. osztály

Fiúk
1. Erdősi Martin, 5.b
2. Pásztor Mátyás, 6.b
3. Ötvös Mátyás, 6.a

Lányok
1. Talpas Alexandra, 5.b
2. Hegedűs Erika, 5.b
3. Lovas Nilla Indra, 5.b

7-8. osztály

Fiúk
1. Molnár Péter, 8.o.
2. Tőzsér Krisztián, 7.a
3. Nagy Patrik, 8.o.

Lányok
1. Kovács Szilvia, 7.b
2. Angyal Vera, 7.a
3. Pataky Eszter, 7.a

Szeretettel gratulálunk!
-2015-05-11-

Szavalóverseny eredményei, 2015. április 10.

1-2. osztály
1. helyezett: Béres Hajnalka, 1.a
2. helyezett: Pete Sára, 1.a
3. helyezett: Tollas Mátyás, 1.a

3-4. osztály
1. helyezett: Pere József, 4.o.
2. helyezett: Danyi Bianka, 4.o.
3. helyezett: Sill Bernadett, 3.b, Fényes Márkus, 3.a

5-8. osztály
1. helyezett: Erdősi Marcell, 5.b
2. helyezett: Beck János, 5.b
3. helyezett: Fényes Gréta, 5.a

Szeretettel gratulálunk!

-2015-05-05-

Tornaverseny eredményei, 2015. április 16.

1-2. osztály

Lányok
1. Balázs Mónika, 2.b
2. Béres Hajnalka, 1.a
3. Vancs Jázmin, 2.a

Fiúk
1. Tollas Mátyás, 1.a
2. Nagy Zoltán, 2.b
3. Pere Dániel, 2.b

3-4. osztály

Lányok
1. Csordás Ágota, 3a
2. Varga Noémi, 3.a
3. Kádár Gabriella, 3.a

Fiúk
1. Jónás Bence, 3a
2. Pénzes Márton, 3.a
3. Peres József, 4. o.; Sill Tamás, 3.b

Szeretettel gratulálunk!

-2015-05-05-

Református Középiskolák és Általános Iskolák Országos Kispályás Floorball Bajnoksága - Kecskemét
A 2015 március 11-én megrendezett Országos Bajnokság eredményei:

Lányoknál a középiskolás és általános iskolás korcsoport összevonásával megrendezett bajnokságon csapatunk a második helyen, míg fiaink a saját korcsoportjukban a legfiatalabb átlagéletkorú csapatként, az ötödik helyen végeztek. Mindegyik diákunk várakozást felülmúló egyéni teljesítményt és fegyelmezett csapatjátékot nyújtott.


Lány középiskolás korosztály

I. Kecskeméti Református Gimnázium
II. Fáy András Református Általános Iskola és AMI
a csapat tagjai:
- Angyal Veronika 7.a,
- Kovács Szilvia 7.b,
- Radnai Anita 8.o
III. Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium

Fiú általános iskolás korosztály

I. Kecskeméti Református Általános Iskola
II. Lónyai Utcai Református Gimnázium és Kollégium (IV. korcsoportos tanulói)
III. Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium

V. Fáy András Református Általános Iskola és AMI
a csapat tagjai:
- Beck János 5.b,
- Bunford Zsombor 4.o,
- Erdősi Marcell 5.b,
- Erdősi Martin 5.b,
- Gundel Gábor 6.b

Gratulálunk a szép eredményhez!

-2015-04-02-

Sor -és váltóverseny eredményei, 2015. március 19.
1-2. évfolyam

I. 1.a, 2.a
II. 1.b
III. 2.b


3-4. évfolyam

I. 3.a
II. 4.o.
III. 3.b

-2015-04-02-

-2015-03-17-

-2015-03-17-

-2015-03-17-

-2015-03-10-

-2015-03-10-

-2015-03-09-

Atlétika és kosárlabda eredmények
Kosárlabda

Fiúk
5-6. osztály   7-8. osztály
1. 5.b   1. 8.o.
2. 5.a   2. 7.a
3. 6.b   3. 7.b
4. 6.a      
Lányok
5-6. osztály   7-8. osztály
1. 6.a   1. 8.o.
2. 5.b   2. 7.a
3. 6.b   3. 7.b
4. 5.a      



Atlétika

Lányok
1-2. osztály
1. Csonka Norina 1.a
2. Nagy Evelin 2.a
3. Vancs Jázmin 2.a
3-4. osztály
1. Csordás Larissza 3.b
2. Korényi Fanni 4.o
3. Sill Bernadett 3.b
5-6. osztály
1. Pusztai Loretta 6.b
2. Talpas Alexandra 5.b
3. Szegedi Boglárka 6.a
7-8. osztály
1. Kovács Szilvia 7.b
2. Pataky Eszter 7.a
3. Őze Gabriella 7.b
 
Fiúk
1-2. osztály
1. Nagy Zoltán 2.b
2. Pete István 2.a
3. Darvai Róbert 2.a
3-4. osztály
1. Varga Kristóf 3.b
2. Csonka Gergő 3.a
3. Bencés Zsombor 3.a
Ruzsinszki Ákos 3.b
5-6. osztály
1. Telepák Ferenc 6.b
2. Ötvös Benjámin 6.a
3. Regdánszki Máté 5.a
7-8. osztály
1. Nagy Patrik 8.o.
2. Lovas Jenő Dániel 8.o.
3. Dobrovinszki Dániel 8.o.
-2014-11-27-

Bolyai tanulmányi versenyek eredményei
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

évfolyam helyezés név osztály
3. évfolyam
(51 csapatból) 23.hely: Csordás Ágota 3.a
Elek Tímea 3.a
Jónás Bence 3.a
Pénzes Viktória 3.a
44. hely: Bencés Zsombor 3.a
Béres Sára 3.a
Kádár Gabriella 3.a
Major Zsófia 3.a
4. évfolyam
(80 csapatból) 1. hely: Györke Csaba 4.o.
Korényi Fanni 4.o.
Lajti Regina 4.o.
Piroska Klaudia 4.o.
53. hely: Ács Zsuzsanna 4.o.
Lovas Erika 4.o.
Móritz Viktória 4.o.
Visnyóczki Noémi 4.o.
5. évfolyam
(98 csapatból) 6. hely: Elek Attila 5.a
Béres Eszter 5.a
Darabos Zsombor 5.a
Fényes Gréta 5.a
53. hely: Bereczki Enikő 5.a
Major Eszter 5.a
Lakatos Réka 5.a
Soós Szilvia 5.a
6. évfolyam
(83 csapatból) 15. hely: Balázs Mihály 6.a
Maczkó Bálint 6.a
Szegedi Boglárka 6.a
Vári Bianka 6.a
7. évfolyam
(43 csapatból) 9. hely: Béres Boglárka 7.b
Csonka Bettina 7.b
Hermann András 7.b
Tamás Domán 7.b
8. évfolyam
(43 csapatból) 20. hely: Bagó Dóra 8.o.
Lehota Csenge 8.o.
Lovas Dániel 8.o.
Nagy Patrik 8.o.


Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló

évfolyam helyezés név osztály
5. évfolyam
(71 csapatból) 2.hely: Béres Eszter 5.a
Darabos Zsombor 5.a
Elek Attila 5.a
Fényes Gréta 5.a
14. hely: Bereczki Enikő 5.a
Lakatos Réka 5.a
Major Eszter 5.a
Soós Szilvia 5.a
22. hely: Beck János 5.b
Benkő Anna 5.b
Csordás Bertold 5.b
Lajti Levente 5.b
6. évfolyam
(68 csapatból) 30. hely Balázs Mihály 6.a.
Fekete Máté 6.a
Maczkó Botond 6.a
Ötvös Benjámin 6.a
7. évfolyam
(47 csapatból) 5. hely: Dóra Zoltán 7.a
Hermann András 7.b
Tamás Domán 7.b
Tőzsér Krisztián 7.a
8. évfolyam
(47 csapatból) 16. hely: Bagó Dóra 8.o.
Lovas Dániel 8.o.
Nagy Patrik 8.o.
Wasylkovicz Kincső 8.o.
-2014-11-24-

HÓDítsd meg a biteket
Informatikai és számítógép-készség verseny
5-8.osztály


Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatika Karának T@T Laborja és a Neumann János Számítógéptudományi Társaság Közoktatási Szakosztályának szervezésében került megrendezésre a HÓDítsd meg a biteket elnevezésű informatikai és számítógép-készség verseny (International Contest on Informatics and Computer Fluency).

Az első versenyt 2004-ben rendezték Litvániában, melyhez 2006-ban több ország is csatlakozott: Németország, Észtország, Lengyelország és Hollandia. 2007-ben Lettország, Ausztria és Szlovákia, 2008-ban pedig Ukrajna és Csehország is megrendezte első versenyét. Azóta csatlakozott: Olaszország (2009.), Finnország és Svájc (2010). 2011-ben Ciprussal, Szlovéniával, Bulgáriával, Kanadával, Japánnal, Oroszországgal és Izraellel, Magyarország is belépett a szervezők körébe.


A részletes beszámóló ide katintva olvasható (pdf).
-2014-11-24-

Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye - Debrecen
Természettudományi vetélkedő, Matematika
7. osztály
Tamás Domán, 1. helyezés / 20 indulóból


Természettudományi vetélkedő, Matematika
5. osztály
Elek Attila, 5. helyezés / 22 indulóból


Természettudományi vetélkedő, Matematika
6. osztály
Vári Bianka, 14. helyezés / 25 indulóból


Természettudományi vetélkedő, Matematika
8. osztály
Lovas Jenő Dániel, 10. helyezés / 25 indulóból


Angol nyelvi verseny
5-6. évfolyam
Maczkó Bálint és Pásztor Mátyás, 7. hely / 12 csapatból


Angol nyelvi verseny
7-8. évfolyam
Hermann András és Wasylkovicz Kincső, 9. hely / 14 csapatból


Anyanyelvi tanulmányi verseny "Barangolás a mesék birodalmában"
3-4. osztályosok
Ács Zsuzsanna, Csordás Ágota, Lajti Regina, 17. hely / 21 csapatból


Bibliaismereti verseny
3-4. osztályosok
Béres Sára, Kádár Gabriella, 12. hely / 20 csapatból


Bibliaismereti verseny
5-6. osztályosok
Gáspár Nadin, Szegedi Boglárka, 5. hely / 19 csapatból


Természettudományi vetélkedő biológiai prezentációs előadói verseny
8. osztályosoknak
Szloboda Bianka, 8. hely / 13 indulóból


Informatikai vetélkedő
7-8. osztályosoknak
Dóra Zoltán, 4. helyezés / 17 indulóból
Nagy Patrik, 5. helyezés / 17 indulóból


Vetélkedő környezetismeretből
2. osztályosoknak
Csermely Győző, Sáránszki Noémi, 11. hely / 15 csapatból


Rajzversenyen indult
Balázs Levente László, Béres Boglárka, Trepka Viktória,


Mindenkinek szeretettel gratulálunk, köszönjük a diákoknak felkészülést, a pedagógusoknak a felkészítést!
-2014-10-27-


  Hírek az oktatás világából
  (Forrás: https://www.oktatas.hu)

Cím: 2217 Gomba, Iskola u. 2.         Tel./Fax.: (29) 433-261         E-mail: iskola@gomba.hu         OM azon.: 200482