Ma 2018.12.14., péntek - Szilárda napja van.

Versenyeredmények



2015-2016. évi tanév


A Herman Ottó Természetismereti Verseny országos döntőjében

Elek Attila, 6. a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.

Gratulálunk!
-2016-06-20-

A Tudásbajnokság Matematika Verseny országos döntőjében

Elek Attila 6. a osztályos tanulónk 7. helyezést ért el.

Gratulálunk!
-2016-06-20-

Fenntarthatósági Kupa (országos online verseny) eredményei
711 csapatból

10. hely - BMB csapat
    Szegedi Boglárka, 7.a
    Vári Bianka, 7.a
    Vancs Mercédesz, 7.a

66. hely - Csapott Csapat
    Elek Attila, 6.a
    Fényes Gréta, 6.a
    Lajti Levente, 6.b

242. hely - Smiley-k
    Soós Szilvia, 6.a
    Lakatos Réka, 6.a
    Bereczki Enikő, 6.a

324. hely - CELEMB
    Kovács Szilvia, 8.b
    Rózsahegyi Liliána, 8.b
    Pokornyik Bianka, 8.b

327. hely - Hercegnők
    Szijártó Vanessza, 7.a
    Gáspár Nadin, 7.a
    Szombati Blanka, 7.a

357. hely - ONOSZ-
    Tőzsér Krisztián, 8.a
    Dóra Zoltán, 8.a
    Leskó Péter, 8.b

Gratulálunk!
-2016-05-10-

A TITOK Herman Ottó Természetismereti Verseny országos döntőjébe továbbjutott
Elek Attila,

6. a osztályos tanulónk.

Gratulálunk!
-2016-05-10-

-2016-05-07-

Sport- és egészségnap eredményei 2016. április 23.
Labdarúgás (fiú)

5-6. osztály
  1. 6.a osztály
  2. 6.b osztály
  3. 5. osztály
Gólkirályok:
Sztahó Dániel, 6.a
Erdősi Martin, 6.b
Pap István, 6.a

7-8. osztály
  1. 8.a osztály
  2. 7.a osztály
  3. 8.b osztály
  4. 7.b osztály
Gólkirály:
Tőzsér Krisztián, 8.a

Futóverseny

1-2. osztály

Lány
  1. Lajti Anna, 2.b
  2. Csonka Norina, 2.a
  3. Punyi Antónia, 2.a

Fiú
  1. Pángyánszki Dániel, 2.b
  2. Kokas Márk, 2.b
  3. Rézics Attila, 2.b

3-4. osztály

Lány
  1. Varga Noémi, 4.a
  2. Sill Bernadett, 4.b
  3. Nagy Evelin, 3.a

Fiú
  1. Pángyánszki Szabolcs, 4.a
  2. Bencés Zsombor, 4.a
  3. Wasylkovicz Sebők, 3.a

5-6. osztály

Lány
  1. Lovas Nilla, 6.b
  2. Ötvös Eszter, 5.o.
  3. Hegedűs Erika, 6.b

Fiú
  1. Erdősi Martin, 6.b
  2. Csordás Bertold, 6.b
  3. Erdősi Marcell, 6.b

7-8. osztály

Lány
  1. Csurgai Eszter, 7.b
  2. Angyal Vera, 8.a
  3. Kovács Szilvia, 8.b

Fiú
  1. Ötvös Mátyás, 7.a
  2. Tőzsér Krisztián, 8.a
  3. Csordás Kevin, 8.a

Kosárlabda (lány)

5-6. osztály
  1. 6.a osztály
  2. 6.b osztály
  3. 5. osztály
7-8. osztály
  1. 7.b osztály
  2. 8.a osztály
  3. 7.a osztály
  4. 8.b osztály


Váltóverseny és kötélhúzás

1-2. osztály
  1. 2.a osztály
  2. 2.b osztály
  3. 1.b osztály
  4. 1.a osztály
3-4. osztály
  1. 3.a osztály
  2. 4.a osztály
  3. 3.b osztály
  4. 4.b osztály
-2016-04-27-

Medve Szabadtéri Matekverseny eredményei, 2016. április 16.
Medvebocs kategóriában (357 csapat) kiemelkedő helyezést értek el:

29. hely: Beck János, Csordás Bertold, Darabos Zsombor
32. hely: Elek Attila, Lajti Levente, Kardulecz Viktor
57. hely: Bunford Zsombor, Györke Csaba, Dari Tamás

Gratulálunk!
-2016-04-27-

Szavalóverseny eredményei, 2016. április 8.
Alsó tagozat

1-2. osztály
  1. Halák Luca, 1.b

  2. Major Csenge, 1.b
    Balázs Júlia, 2.b

  3. László Nóra, 1.a
    Tóth Boglárka, 2.a

3-4. osztály
  1. Sill Bernadett, 4.b

  2. Sáránszki Noémi, 3.a
    Elek Tímea, 4.a

  3. Kádár Gabriella, 4.a


Felső tagozat
  1. Erdősi Marcell, 6.b
    Kovács Szilvia, 8.b

  2. Beck János, 6.b
    Pete Lilla, 5.o.

  3. Tóth Nimród, 7.b
    Pere József, 5.o.

Gratulálunk!

-2016-04-19-

Kiütőcske eredménye
2. évfolyam
  1. 2.a
  2. 2.b
3-4. évfolyam
  1. 4.a
  2. 3.a, 3b, 4.b
5-6. évfolyam
  1. 6.b
  2. 6.a
  3. 5.o.
7-8. évfolyam
  1. 7.b
  2. 8.o.
  3. 7.a
-2016-04-12-

MATEGYE - Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményei, 2016. február 19.
Iskolánkból 25 tanuló vett részt a megyei fordulóban.

Legjobb eredményt ért el -Megyei ünnepélyes eredményhirdetésre két tanulót hívtak be:
  • Elek Attila, 6. a o., 4. helyezés (485 főből)
  • Pere József, 5. o., 15. helyezés (374 főből)

2. osztály, összes versenyző: 490 fő
  • Tóth Boglárka, 41.
  • Barnóczky Vince, 60.
  • Csermely Vilmos, 72.
  • Beck Ádám, 234.

3. osztály, összes versenyző: 488 fő
  • Dobai Rokkó, 153.
  • Pere Dani, 160.
  • Lupszki Martin, 236.
  • Kardos Kinga Napsugár, 386.
  • Lehota Julianna, 390.
  • Laczkó Eszter, 392.

4. osztály, összes versenyző: 517 fő
  • Jónás Bence, 45.

5. osztály, összes versenyző: 485 fő
  • Pere József, 15.
  • Dari Tamás, 181.

6. osztály, összes versenyző: 374 fő
  • Elek Attila, 4.
  • Csordás Bertold, 28.
  • Darabos Zsombor, 107.
  • Lakatos Réka, 137.
  • Soós Szilvia, 146.
  • Fényes Gréta, 217.

8. osztály, összes versenyző: 258 fő
  • Tamás Domán, 34.

Gratulálunk az elért eredményekhez!
-2016-04-04-

A TITOK Arany János Magyar Verseny Országos Döntőjében:

Paksa Boróka, 5. osztályos tanulónk 9. helyet ért el!

Szeretettel gratulálunk a szép eredményhez!

-2016-04-03-

Bolyai Természetismereti Csapatverseny, 2016. február 5.
3. osztály
    23. hely - Vargánya - 74 pont
    • Csermely Győző
    • Darabos Zente
    • Kardos Kinga
    • Lehota Julianna
    38. hely - Csiperke - 51 pont
    • Laczkó Eszter Csenge
    • Morandi Vittorio Romeo
    • Pál Boglárka Anna
    • Varga Nóra Villő
4. osztály:
    7. hely - Környezet zsenik - 129 pont
    • Béres Sára
    • Jónás Bence
    • Kádár Gabriella
    • Pénzes Márton
    21. hely - Okos mókusok - 115 pont
    • Elek Tímea
    • Csordás Ágota
    • Pénzes Viktória
    • Fényes Márkus
5. osztály
    19. hely - Százszorszépek - 100 pont
    • Lehota Noémi
    • Gubek Noémi
    • Lajti Regina
    • Pere József
    34. hely - Egynyáriak - 89 pont
    • Ács Zsuzsanna Lilla
    • Móritz Viktória
    • Paksa Boróka
    • Pete Lilla
    60. hely - Örökzöldek - 71 pont
    • Danyi Bianka
    • Dari Tamás
    • Bunford Zsombor
    • Györke Csaba
6. osztály:
    11. hely - Hermann Ottó - 120 pont
    • Csordás Bertold Tivadar
    • Darabos Zsombor
    • Elek Attila József
    • Lajti Levente
    51. hely - Vadvirágok - 96 pont
    • Benkő Anna
    • Fényes Gréta Aranka
    • Major Eszter
    • Szőcs Melinda
    52. hely - Mérges gombák - 95 pont
    • Beck János
    • Erdősi Marcell
    • Hegedűs Erika
    • Szabó Kristóf

Gratulálunk!
-2016-02-24-

KEMPO verseny, Dunavarsány, 2016. február 7.
Pere József, 5. o.
  • Chikara Kurabe, I. hely
  • Light Contact, I. hely
Almási Ádám, 4.b
  • Chikara Kurabe, II. hely
  • Light Contact, I. hely
Fényes Márkus, 4.a
  • Chikara Kurabe, II. hely
  • Light Contact, II. hely

Gratulálunk!
-2016-02-24-

Bolyai matematika verseny eredményei, 2015. október 16.
3. évfolyam
Okosok: Bereczki Eszter, Laczkó Eszter, Dobai Rokkó, Bagó Máté - 39. hely (51 csapatból)

Zöldfülűek: Csermely Győző, Kardos Kinga Napsugár, Lehota Julianna, Lupszki Martin - 18. hely (51 csapatból)

4. évfolyam
Királyok négyese: Bencés Zsombor, Fényes Márkus, Jónás Bence, Pénzes Márton - 43. hely (65 csapatból)

"Laskagomba": Almási Ádám, Machács Nóra, Móritz Gergely, Sill Tamás - 64. hely (65 csapatból)

5. évfolyam
Szuper négyes: Ács Zsuzsanna, Bunford Zsombor, Györke Csaba,Lajti Regina - 72. hely (84 csapatból)

6. évfolyam
hashmark # Maths: Csordás Bertold, Darabos Zsombor, Elek Attila, Lajti Levente - 2. hely (82 csapatból)

Kecskére bízzuk a számolást: Béres Eszter, Fényes Gréta, Lakatos Réka, Major Eszter - 46. hely (82 csapatból)

Tökéletes négyes: Beck János, Benkő Anna, Bereczki Enikő, Erdősi Marcell - 49. hely (82 csapatból)

7. évfolyam
B.L.N.B: Gáspár Nadin, Pusztai Loretta, Szegedi Boglárka, Vári Bianka - 31. hely (53 csapatból)

8. évfolyam
HeDóTaTő: Dóra Zoltán, Hermann András, Tamás Domán, Tőzsér Krisztián - 3. hely (45 csapatból)


Gratulálunk!
-2015-12-03-

Bolyai magyar verseny eredményei, 2015. november 6.
3. évfolyam
Zöld szilvák: Kardos Kinga, Csermely Győző, Lehota Julianna, Bagó Máté - 6. hely (11 csapatból)

"Kis ügyesek": Szijártó Bettina, Nagy Evelin , Vancs Jázmin, Sáránszki Noémi - 7. hely (11 csapatból)

Sárga körték: Pál Boglárka, Elek Bálint, Balázs Mónika,Jónás Eszter - 8. hely (11 csapatból)

4. évfolyam
Okos mókusok: Kádár Gabriella, Csordás Ágota, Pénzes Viktória, Elek Tímea - 2. hely (20 csapatból)

5. évfolyam
Ész és kész!: Dari Tamás, Danyi Bianka, Lajti Regina, Lehota Noémi - 17. (53 csapatból)

Utódok: Györke Csaba, Ács Zsuzsanna, Piroska Klaudia, Móritz Viktória - 28. hely (53 csapatból)

6. évfolyam

Anonymusok: Elek Attila, Benkő Anna, Béres Eszter, Darabos Zsombor - 5. hely (39 csapatból)

Kockák: Fényes Gréta, Major Eszter, Bereczki Enikő, Csordás Bertold - 6. hely (39 csapatból)

8. évfolyam
Militarizált páncélkecskék: Csonka Bettina, Béres Boglárka, Hermann András, Tamás Domán - 5. hely (22 csapatból)

Gratulálunk!

-2015-12-03-

Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa Döntő
2. évfolyam
1. helyezett Tóth Boglárka 2.a

6. évfolyam
2. helyezett Elek Attila 6.a

8. helyezett Lakatos Réka 6.a

Gratulálunk!

-2015-12-03-

Fáy Napok - Biciklis ügyességi verseny eredményei
Fiúk

1-2. osztály
  1. Hubai-Czimrák Botond, 2.a
  2. Barnóczky Vince Gellért, 2.a
  3. Juhász Balázs, 2.b
  4. Csonka Noel, 1.b
3-4. o.
  1. Bagó Máté, 3.b
  2. Nagy Zoltán, 3.b
  3. Csermely Győző, 3.b
5-8. osztály
  1. Sztahó Dániel, 6.a
  2. Erdősi Martin, 6.b
  3. Erdősi Marcell, 6.b
Lányok

1-2. osztály
  1. Csonka Norina, 2.a
  2. Tóth Boglárka, 2.a
  3. Lajti Anna, 2.a
  4. Major Zsanett, 1.b
3-4. osztály
  1. Fodor Bianka, 4.b
  2. Csordás Ágota, 4.a
  3. Jónás Eszter, 3.b
5-8. osztály
  1. Lajti Regina, 5.o.
  2. Paksa Boróka, 5.o.
  3. Soós Szilvia, 6.a
Gratulálunk!
-2015-11-09-

Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye Debrecen, 2015. október 22.
Informatika, 7-8. osztály (12 versenyző)
  • Dóra Zoltán, 1. helyezett
  • Koncsik Ákos, 5. helyezett
Matematika
  • 5. osztály: Pere József, 7. helyezett (21 versenyző)
  • 6. osztály: Elek Attila, 1. helyezett (21 versenyző)
  • 8. osztály: Tamás Domán, 3. helyezett (18 versenyző)
Műveltségi vetélkedő - magyar irodalom, történelem, könyv -és könyvtárhasználat
  • Lehota Noémi, Fényes Gréta, Lajti Levente, Kovács Szilvia, 11. helyezett (13 csapatból)
Bibliaismereti verseny
3-4 osztály
  • Béres Sára, Kádár Gabriella, 6 helyezett (16 csapatból)
5-6. osztály
  • Béres Eszter, Major Eszter, 11. helyezett (18 csapatból)
Rajz
  • 3-4. osztály: Sill Tamás
  • 5-6. osztály: Lajti Regina
  • 7-8. osztály: Béres Boglárka
Mesefeldolgozás, irodalom
2. osztály
  • Tóth Boglárka, Balázs Júlia, 7. helyezett (17 csapatból)
Anyanyelv
3-4. osztály
  • Laczkó Eszter, Csordás Ágota, Pénzes Viktória, 12. helyezett (17 csapatból)
Angol
5-6. osztály
  • Lakatos Réka, Szőcs Melinda, 16. helyezett (16 csapatból)
7-8. osztály
  • Hermann András, Leskó Péter, 13. helyezett (16 csapatból)
Prezentációs előadói verseny
  • Pataky Eszter, 11. helyezett (11 csapatból)

Gratulálunk!
-2015-11-09-


  Hírek az oktatás világából
  (Forrás: https://www.oktatas.hu)

Cím: 2217 Gomba, Iskola u. 2.         Tel./Fax.: (29) 433-261         E-mail: iskola@gomba.hu         OM azon.: 200482