2015-2016. évi tanév
|
|
A Herman Ottó Természetismereti Verseny országos döntőjében
Elek Attila, 6. a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.
Gratulálunk! |
-2016-06-20- |
|
|
|
A Tudásbajnokság Matematika Verseny országos döntőjében
Elek Attila 6. a osztályos tanulónk 7. helyezést ért el.
Gratulálunk!
|
-2016-06-20- |
|
Fenntarthatósági Kupa (országos online verseny) eredményei |
|
711 csapatból
10. hely - BMB csapat
Szegedi Boglárka, 7.a
Vári Bianka, 7.a
Vancs Mercédesz, 7.a
66. hely - Csapott Csapat
Elek Attila, 6.a
Fényes Gréta, 6.a
Lajti Levente, 6.b
242. hely - Smiley-k
Soós Szilvia, 6.a
Lakatos Réka, 6.a
Bereczki Enikő, 6.a
324. hely - CELEMB
Kovács Szilvia, 8.b
Rózsahegyi Liliána, 8.b
Pokornyik Bianka, 8.b
327. hely - Hercegnők
Szijártó Vanessza, 7.a
Gáspár Nadin, 7.a
Szombati Blanka, 7.a
357. hely - ONOSZ-
Tőzsér Krisztián, 8.a
Dóra Zoltán, 8.a
Leskó Péter, 8.b
Gratulálunk!
|
-2016-05-10- |
|
|
|
A TITOK Herman Ottó Természetismereti Verseny országos döntőjébe továbbjutott
Elek Attila, 6. a osztályos tanulónk.
Gratulálunk!
|
-2016-05-10- |
|
|
|
-2016-05-07- |
|
Sport- és egészségnap eredményei 2016. április 23. |
|
Labdarúgás (fiú)
5-6. osztály
- 6.a osztály
- 6.b osztály
- 5. osztály
Gólkirályok:
Sztahó Dániel, 6.a
Erdősi Martin, 6.b
Pap István, 6.a
7-8. osztály
- 8.a osztály
- 7.a osztály
- 8.b osztály
- 7.b osztály
Gólkirály: Tőzsér Krisztián, 8.a
Futóverseny
1-2. osztály
Lány
- Lajti Anna, 2.b
- Csonka Norina, 2.a
- Punyi Antónia, 2.a
Fiú
- Pángyánszki Dániel, 2.b
- Kokas Márk, 2.b
- Rézics Attila, 2.b
3-4. osztály
Lány
- Varga Noémi, 4.a
- Sill Bernadett, 4.b
- Nagy Evelin, 3.a
Fiú
- Pángyánszki Szabolcs, 4.a
- Bencés Zsombor, 4.a
- Wasylkovicz Sebők, 3.a
5-6. osztály
Lány
- Lovas Nilla, 6.b
- Ötvös Eszter, 5.o.
- Hegedűs Erika, 6.b
Fiú
- Erdősi Martin, 6.b
- Csordás Bertold, 6.b
- Erdősi Marcell, 6.b
7-8. osztály
Lány
- Csurgai Eszter, 7.b
- Angyal Vera, 8.a
- Kovács Szilvia, 8.b
Fiú
- Ötvös Mátyás, 7.a
- Tőzsér Krisztián, 8.a
- Csordás Kevin, 8.a
Kosárlabda (lány)
5-6. osztály
- 6.a osztály
- 6.b osztály
- 5. osztály
7-8. osztály
- 7.b osztály
- 8.a osztály
- 7.a osztály
- 8.b osztály
Váltóverseny és kötélhúzás
1-2. osztály
- 2.a osztály
- 2.b osztály
- 1.b osztály
- 1.a osztály
3-4. osztály
- 3.a osztály
- 4.a osztály
- 3.b osztály
- 4.b osztály
|
-2016-04-27- |
|
Medve Szabadtéri Matekverseny eredményei, 2016. április 16. |
|
Medvebocs kategóriában (357 csapat) kiemelkedő helyezést értek el:
29. hely: Beck János, Csordás Bertold, Darabos Zsombor
32. hely: Elek Attila, Lajti Levente, Kardulecz Viktor
57. hely: Bunford Zsombor, Györke Csaba, Dari Tamás
Gratulálunk!
|
-2016-04-27- |
|
Szavalóverseny eredményei, 2016. április 8. |
|
Alsó tagozat
1-2. osztály
- Halák Luca, 1.b
- Major Csenge, 1.b
Balázs Júlia, 2.b
- László Nóra, 1.a
Tóth Boglárka, 2.a
3-4. osztály
- Sill Bernadett, 4.b
- Sáránszki Noémi, 3.a
Elek Tímea, 4.a
- Kádár Gabriella, 4.a
Felső tagozat
- Erdősi Marcell, 6.b
Kovács Szilvia, 8.b
- Beck János, 6.b
Pete Lilla, 5.o.
- Tóth Nimród, 7.b
Pere József, 5.o.
Gratulálunk!
|
-2016-04-19- |
|
Kiütőcske eredménye |
|
2. évfolyam
- 2.a
- 2.b
3-4. évfolyam
- 4.a
- 3.a, 3b, 4.b
5-6. évfolyam
- 6.b
- 6.a
- 5.o.
7-8. évfolyam
- 7.b
- 8.o.
- 7.a
|
-2016-04-12- |
|
MATEGYE - Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményei, 2016. február 19. |
|
Iskolánkból 25 tanuló vett részt a megyei fordulóban.
Legjobb eredményt ért el -Megyei ünnepélyes eredményhirdetésre két tanulót hívtak be:
- Elek Attila, 6. a o., 4. helyezés (485 főből)
- Pere József, 5. o., 15. helyezés (374 főből)
2. osztály, összes versenyző: 490 fő
- Tóth Boglárka, 41.
- Barnóczky Vince, 60.
- Csermely Vilmos, 72.
- Beck Ádám, 234.
3. osztály, összes versenyző: 488 fő
- Dobai Rokkó, 153.
- Pere Dani, 160.
- Lupszki Martin, 236.
- Kardos Kinga Napsugár, 386.
- Lehota Julianna, 390.
- Laczkó Eszter, 392.
4. osztály, összes versenyző: 517 fő
5. osztály, összes versenyző: 485 fő
- Pere József, 15.
- Dari Tamás, 181.
6. osztály, összes versenyző: 374 fő
- Elek Attila, 4.
- Csordás Bertold, 28.
- Darabos Zsombor, 107.
- Lakatos Réka, 137.
- Soós Szilvia, 146.
- Fényes Gréta, 217.
8. osztály, összes versenyző: 258 fő
Gratulálunk az elért eredményekhez!
|
-2016-04-04- |
|
|
|
A TITOK Arany János Magyar Verseny Országos Döntőjében:
Paksa Boróka, 5. osztályos tanulónk 9. helyet ért el!
Szeretettel gratulálunk a szép eredményhez!
|
-2016-04-03- |
|
Bolyai Természetismereti Csapatverseny, 2016. február 5. |
|
3. osztály
23. hely - Vargánya - 74 pont
- Csermely Győző
- Darabos Zente
- Kardos Kinga
- Lehota Julianna
38. hely - Csiperke - 51 pont
- Laczkó Eszter Csenge
- Morandi Vittorio Romeo
- Pál Boglárka Anna
- Varga Nóra Villő
4. osztály:
7. hely - Környezet zsenik - 129 pont
- Béres Sára
- Jónás Bence
- Kádár Gabriella
- Pénzes Márton
21. hely - Okos mókusok - 115 pont
- Elek Tímea
- Csordás Ágota
- Pénzes Viktória
- Fényes Márkus
5. osztály
19. hely - Százszorszépek - 100 pont
- Lehota Noémi
- Gubek Noémi
- Lajti Regina
- Pere József
34. hely - Egynyáriak - 89 pont
- Ács Zsuzsanna Lilla
- Móritz Viktória
- Paksa Boróka
- Pete Lilla
60. hely - Örökzöldek - 71 pont
- Danyi Bianka
- Dari Tamás
- Bunford Zsombor
- Györke Csaba
6. osztály:
11. hely - Hermann Ottó - 120 pont
- Csordás Bertold Tivadar
- Darabos Zsombor
- Elek Attila József
- Lajti Levente
51. hely - Vadvirágok - 96 pont
- Benkő Anna
- Fényes Gréta Aranka
- Major Eszter
- Szőcs Melinda
52. hely - Mérges gombák - 95 pont
- Beck János
- Erdősi Marcell
- Hegedűs Erika
- Szabó Kristóf
Gratulálunk! |
-2016-02-24- |
|
KEMPO verseny, Dunavarsány, 2016. február 7. |
|
Pere József, 5. o.
- Chikara Kurabe, I. hely
- Light Contact, I. hely
Almási Ádám, 4.b
- Chikara Kurabe, II. hely
- Light Contact, I. hely
Fényes Márkus, 4.a
- Chikara Kurabe, II. hely
- Light Contact, II. hely
Gratulálunk! |
-2016-02-24- |
|
Bolyai matematika verseny eredményei, 2015. október 16. |
|
3. évfolyam
Okosok: Bereczki Eszter, Laczkó Eszter, Dobai Rokkó, Bagó Máté - 39. hely (51 csapatból)
Zöldfülűek: Csermely Győző, Kardos Kinga Napsugár, Lehota Julianna, Lupszki Martin - 18. hely (51 csapatból)
4. évfolyam
Királyok négyese: Bencés Zsombor, Fényes Márkus, Jónás Bence, Pénzes Márton - 43. hely (65 csapatból)
"Laskagomba": Almási Ádám, Machács Nóra, Móritz Gergely, Sill Tamás - 64. hely (65 csapatból)
5. évfolyam
Szuper négyes: Ács Zsuzsanna, Bunford Zsombor, Györke Csaba,Lajti Regina - 72. hely (84 csapatból)
6. évfolyam
hashmark # Maths: Csordás Bertold, Darabos Zsombor, Elek Attila, Lajti Levente - 2. hely (82 csapatból)
Kecskére bízzuk a számolást: Béres Eszter, Fényes Gréta, Lakatos Réka, Major Eszter - 46. hely (82 csapatból)
Tökéletes négyes: Beck János, Benkő Anna, Bereczki Enikő, Erdősi Marcell - 49. hely (82 csapatból)
7. évfolyam
B.L.N.B: Gáspár Nadin, Pusztai Loretta, Szegedi Boglárka, Vári Bianka - 31. hely (53 csapatból)
8. évfolyam
HeDóTaTő: Dóra Zoltán, Hermann András, Tamás Domán, Tőzsér Krisztián - 3. hely (45 csapatból)
Gratulálunk!
|
-2015-12-03- |
|
Bolyai magyar verseny eredményei, 2015. november 6. |
|
3. évfolyam
Zöld szilvák: Kardos Kinga, Csermely Győző, Lehota Julianna, Bagó Máté - 6. hely (11 csapatból)
"Kis ügyesek": Szijártó Bettina, Nagy Evelin , Vancs Jázmin, Sáránszki Noémi - 7. hely (11 csapatból)
Sárga körték: Pál Boglárka, Elek Bálint, Balázs Mónika,Jónás Eszter - 8. hely (11 csapatból)
4. évfolyam
Okos mókusok: Kádár Gabriella, Csordás Ágota, Pénzes Viktória, Elek Tímea - 2. hely (20 csapatból)
5. évfolyam
Ész és kész!: Dari Tamás, Danyi Bianka, Lajti Regina, Lehota Noémi - 17. (53 csapatból)
Utódok: Györke Csaba, Ács Zsuzsanna, Piroska Klaudia, Móritz Viktória - 28. hely (53 csapatból)
6. évfolyam
Anonymusok: Elek Attila, Benkő Anna, Béres Eszter, Darabos Zsombor - 5. hely (39 csapatból)
Kockák: Fényes Gréta, Major Eszter, Bereczki Enikő, Csordás Bertold - 6. hely (39 csapatból)
8. évfolyam
Militarizált páncélkecskék: Csonka Bettina, Béres Boglárka, Hermann András, Tamás Domán - 5. hely (22 csapatból)
Gratulálunk!
|
-2015-12-03- |
|
Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa Döntő |
|
2. évfolyam
1. helyezett Tóth Boglárka 2.a
6. évfolyam
2. helyezett Elek Attila 6.a
8. helyezett Lakatos Réka 6.a
Gratulálunk!
|
-2015-12-03- |
|
Fáy Napok - Biciklis ügyességi verseny eredményei |
|
Fiúk
1-2. osztály
- Hubai-Czimrák Botond, 2.a
- Barnóczky Vince Gellért, 2.a
- Juhász Balázs, 2.b
- Csonka Noel, 1.b
3-4. o.
- Bagó Máté, 3.b
- Nagy Zoltán, 3.b
- Csermely Győző, 3.b
5-8. osztály
- Sztahó Dániel, 6.a
- Erdősi Martin, 6.b
- Erdősi Marcell, 6.b
Lányok
1-2. osztály
- Csonka Norina, 2.a
- Tóth Boglárka, 2.a
- Lajti Anna, 2.a
- Major Zsanett, 1.b
3-4. osztály
- Fodor Bianka, 4.b
- Csordás Ágota, 4.a
- Jónás Eszter, 3.b
5-8. osztály
- Lajti Regina, 5.o.
- Paksa Boróka, 5.o.
- Soós Szilvia, 6.a
Gratulálunk!
|
-2015-11-09- |
|
Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye Debrecen, 2015. október 22. |
|
Informatika, 7-8. osztály (12 versenyző)
- Dóra Zoltán, 1. helyezett
- Koncsik Ákos, 5. helyezett
Matematika
- 5. osztály: Pere József, 7. helyezett (21 versenyző)
- 6. osztály: Elek Attila, 1. helyezett (21 versenyző)
- 8. osztály: Tamás Domán, 3. helyezett (18 versenyző)
Műveltségi vetélkedő - magyar irodalom, történelem, könyv -és könyvtárhasználat
- Lehota Noémi, Fényes Gréta, Lajti Levente, Kovács Szilvia, 11. helyezett (13 csapatból)
Bibliaismereti verseny
3-4 osztály
- Béres Sára, Kádár Gabriella, 6 helyezett (16 csapatból)
5-6. osztály
- Béres Eszter, Major Eszter, 11. helyezett (18 csapatból)
Rajz
- 3-4. osztály: Sill Tamás
- 5-6. osztály: Lajti Regina
- 7-8. osztály: Béres Boglárka
Mesefeldolgozás, irodalom
2. osztály
- Tóth Boglárka, Balázs Júlia, 7. helyezett (17 csapatból)
Anyanyelv
3-4. osztály
- Laczkó Eszter, Csordás Ágota, Pénzes Viktória, 12. helyezett (17 csapatból)
Angol
5-6. osztály
- Lakatos Réka, Szőcs Melinda, 16. helyezett (16 csapatból)
7-8. osztály
- Hermann András, Leskó Péter, 13. helyezett (16 csapatból)
Prezentációs előadói verseny
- Pataky Eszter, 11. helyezett (11 csapatból)
Gratulálunk!
|
-2015-11-09- |