2016-2017. évi tanév
Elsősegélynyújtó Verseny eredményei |
|
-2017-06-21- |
|
Katasztrófavédelmi Verseny eredményei |
|
-2017-06-21- |
|
Bendegúz Tudásbajnokság 1 |
|
-2017-06-12- |
|
Bendegúz Tudásbajnokság 2 |
|
-2017-06-12- |
|
Bendegúz Tudásbajnokság 3 |
|
-2017-06-12- |
|
Medve Szabadtéri Matematikai Csapatverseny |
|
-2017-06-12- |
|
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos Forduló |
|
-2017-06-09- |
|
NyelvÉsz Anyanyelvi Verseny |
|
-2017-06-09- |
|
Herman Ottó Természetismereti Verseny Eredménye |
|
-2017-05-29- |
|
Sport -és egészségnap eredményei |
|
-2017-05-10- |
|
Szavalóverseny eredménye |
|
-2017-04-10- |
|
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Körzeti fordulójának eredményei |
|
3. évfolyam
1. hely (díjazott csapat), 189 pont - Gézengúzok: Barnóczky Vince Gellért, Csermely Vilmos, Paksa Csanád, Tóth Boglárka
2. hely (díjazott csapat), 185 pont - Csipet Csapat: Balázs Júlia, Opovszki Bence, Györke Emese, Lajti Anna
4. évfolyam
10. hely (170 pont) - Betűfalók: Madi Bálint, Sáránszki Noémi, Szijártó Betti, Vancs Jázmin
14. hely (165 pont) - Nyelvtörők: Lehota Julianna, Csermely Győző, Bagó Máté, Kardos Kinga
25. hely (134 pont) - Aranycsapat: Lupszki Martin, Dobai Rokkó, Darabos Zente, Elek Bálint
26. hely (126 pont) - Magyar tenger kalózai: Pál Boglárka, Jónás Eszter, Danyi Szabina, Varga Nóra
5. évfolyam
5. hely (díjazott csapat), 163 pont - Panda Banda: Csordás Ágota Dóra, Elek Tímea, Kádár Gabriella, Pénzes Viktória
6. évfolyam
10. hely (157 pont) - Tréfás négyes: Lajti Regina, Piroska Klaudia, Móritz Viktória, Korényi Fanni
32. hely (129 pont) - Nyelvzsenik: Lehota Noémi, Danyi Bianka, Ács Zsuzsanna Lilla, Pete Lilla
44. hely (113 pont) - Észbontók: Lovas Erika, Visnyóczki Noémi, Dari Tamás, Nagy Jázmin
7. évfolyam
3. hely (díjazott csapat), 151 pont - Bubi és társai: Benkő Anna Gréta, Fényes Gréta Aranka, Darabos Zsombor, Kováts Milán
19. hely (118 pont) - Szuper négyes: Lovas Nilla, Bereczki Enikő, Lakatos Réka, Major Eszter
8. évfolyam
22. hely, 118 pont - Partikulák: Kováts Péter Márk, Varga Bálint Tóbiás, Csurgai Eszter, Fekete Máté Károly
|
-2016-12-08- |
|
Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen |
|
Matematika
5. osztály - 15. Almási Ádám (22 indulóból)
6. osztály - 17. Pere József (21 indulóból)
7. osztály - 15. Lakatos Réka (20 indulóból)
8. osztály - 18. Csurgai Eszter (20 indulóból)
Történelem
6-7. osztály - 14. Major Eszter - Lehota Noémi Flóra (18 indulóból)
Bibliaismeret
3-4. osztály - 10. Pete Sára - Tóth Boglárka (19 indulóból)
5-6. osztály - 14. Danyi Bianka - Pete Lilla (18 indulóból)
Rajzverseny
3-4. osztály - 11. Kardos Kinga Napsugár (14 indulóból)
5-6. osztály - 15. Lajti Regina Rebeka (18 indulóból)
7-8. osztály - 15. Pusztai Loretta (19 indulóból)
Komplex tanulmányi verseny
2. osztály - 11. László Nóra - Kiss János Bendegúz (19 indulóból)
Komplex anyanyelvi verseny
3-4. osztály - 12. Barnóczky Vince Gellért - Darabos Zente - Sáránszki Noémi (18 indulóból)
Angol
5-6. osztály - 12. Ács Zsuzsanna Lilla - Móritz Viktória Boglárka (16 indulóból)
7-8. osztály - 14. Fekete Máté Károly - Varga Bálint Tóbiás (18 indulóból)
Komplex természettudományi verseny
7-8. osztály - 16. Kováts Péter Márk - Vári Bianka Bea (18 indulóból)
|
-2016-11-08- |
|
Biciklis ügyességi verseny eredménye (2016. október 11.) |
|
1-2. osztály
Fiúk
- Véber Viktor, 2.a
- Kiss János Bendegúz, 2.b
- Sörös Alex, 1.a
Lányok
- Kis Rebeka, 1.a
- Bódi Fruzsina, 1.b
- Balogh Réka, 2.a
3-4. osztály
Fiúk
- Wasylkovicz Sebők, 4.a
- Jakabfi Zoltán, 3.o.
- Rézics Attila, 3.o.
Lányok
- Nagy Evelin, 4.a
- Sáránszki Noémi, 4.a
- Kardos Kinga, 4.b
Felső tagozat
Fiúk
- Sztahó Dániel, 7.a
- Erdősi Martin, 7.b
- Hinterviser Tamás, 7.b
Lányok
- Telepák Enikő, 7.a
- Csordás Ágota, 5.a
- Nagy Jázmin, 6.o.
|
-2016-10-27- |
|
"Iskolám szeretlek" vetélkedő eredményei (2016. október 13.) |
|
Alsó tagozat
- 4.b
3.o.
- 4.a
1.a
- 1.b
2.a
2.b
Felső tagozat
- 6.o.
- 8.o.
7.a
- 7.b
|
-2016-10-27- |
|
Atlétika verseny eredménye |
|
1. évfolyam
Fiúk
- Bodnár Csaba, 1a
- Kókai Zsombor, 1.b
- Radnai Gergely, 1.b
Lányok
- Kardulecz Zsófia, 1.a
- Darabos Sarolta, 1.a
- Bán Dorina, 1.a
2. évfolyam
Fiúk
- Csonka Noel, 2.b
- Szabó Zádor, 2.a
- Tölgyesi Alex, 2.a
Lányok
- Brindza Szibilla, 2.b
- Balogh Réka, 2.a
- Imre Villő, 2.a
3.évfolyam
Fiúk
- Csermely Vilmos
- Barnóczky Vince
- Pángyánszki Dániel
Lányok
- Lajti Anna
- Punyi Antónia
- Jónás Kitti
4.évfolyam
Fiúk
- Csermely Győző, 4.b
- Wasylkovicz Sebők, 4.a
- Darvai Róbert, 4.a
Lányok
- Vancs Jázmin, 4.a
- Sáránszki Noémi, 4.a
- Balázs Mónika, 4.b
5.évfolyam
Fiúk
- Csonka Gergő, 5.a
- Brindza Csaba, 5.b
- Bencés Zsombor, 5.a
Lányok
- Sill Bernadett, 5.b
- Csordás Ágota, 5.a
- Machács Nóra, 5.b
6. évfolyam
Fiúk
- Pere József
- Jónás László
- Vincze Márton
Lányok
- Piroska Klaudia
- Móritz Viktória
- Danyi Bianka
7. évfolyam
Fiúk
- Erdősi Marcell, 7.b
- Pataky Szabolcs, 7.b
- Kardulecz Viktor, 7.a
Lányok
- Talpas Alexandra, 7.b
- Demeter Mónika, 7.b
- Hegedűs Erika, 7.b
8. évfolyam
Fiúk
- Pap István, 7.a
- Ötvös Mátyás, 8.o.
- Sörös Mihály, 8.o.
|
-2016-10-22- |
|
Bolyai matek eredmények |
|
3. évfolyam
65 csapatból
19. hely |
Csipet csapat |
Balázs Júlia
Beck Ádám
Györke Emese
Lajti Anna Sára |
106 pont |
52. hely |
Gézengúzok |
Barnóczky Vince Gellért
Csermely Vilmos
Pete Sára
Tóth Boglárka |
85 pont |
4. évfolyam
59 csapatból
23. hely |
Kis Matekosok |
Darabos Zente
Csermely Győző
Lehota Júlia
Kardos Kinga |
98 pont |
26. hely |
Matekfalók |
Dari Gábor
Puskás Léda
Sáránszki Noémi
Szíjártó Betti |
96 pont |
27. hely |
Páros Számok |
Bagó Máté
Kókai Levente
Lupszki Martin
Pál Boglárka |
95 pont |
5. évfolyam
100 csapatból
24. hely |
Ági & The Bad Boys |
Bencés Zsombor
Csordás Ágota Dóra
Jónás Bence
Pénzes Márton |
119 pont |
69. hely |
Winners |
Kardos Gyula
Machács Nóra
Móritz Gergely Gábor
Sill Tamás |
95 pont |
6. évfolyam
80 csapatból
29. hely |
Észlények |
Dari Tamás
Györke Csaba
Jónás László
Visnyóczki Noémi |
97 pont |
74. hely |
Csak Lányok |
Korényi Fanni
Lajti Regina
Lehota Noémi
Piroska Klaudia |
66 pont |
7. évfolyam
57 csapatból
52. hely |
3+1 |
Benkő Anna Gréta
Darabos Zsombor
Fényes Gréta Aranka
Lakatos Réka |
74 pont |
8. évfolyam
53 csapatból
42. hely |
Várszegi Csurpusz |
Csurgai Eszter
Pusztai Loretta
Szegedi Boglárka
Vári Bianka Bea |
85 pont |
|
-2016-10-22- |